Od początku naszej działalności związaliśmy się z firmą PORTOS wielkopolskim producentem wysokiej jakości rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Firma w swojej ofercie posiada rolety nadstawne, rolety zewnętrzne, rolety nadprożowe oraz żaluzje fasadowe  w bogatej kolorystyce z pełną automatyką i systemem SMART HOME. 

PORTOS logo

ROLETY NADSTAWNE

Rolety nadstawne (nakładane) montuje się na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w istniejących budynkach. Skrzynka rolety jest nakładana na ramę okna lub drzwi. W tym systemie prowadnice są przykręcane do ramy okna. Skrzynka rolety jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią górną okna. W zależności od typu rolety możliwa jest obsługa poprzez taśmę lub elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

Dostęp do skrzynki rolety i mechanizmu odbywa się poprzez klapkę rewizyjną.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne mogą być montowane na każdym etapie użytkowania budynku, gdyż jest to roleta natynkowa. Te rolety są oferowane w dużej różnorodności skrzynek i kolorów aby dobrze dopasować je do elewacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Wszystkie wersje skrzynek występują z moskitierami.

ROLETY NADPROŻOWE

Rolety nadprożowe nadają się do montażu w nowo budowanych budynkach. Można je pewnie i stabilnie zamontować do elementów konstrukcyjnych budynku oraz uzyskać wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Skrzynka posiada specjalne zbrojenie oraz aluminiowe nośniki dzięki czemu uzyskano wysoką sztywność konstrukcji.

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe świetnie sprawdzają się jako ochrona dużych przeszkleń w nowoczesnych budynkach. Poza funkcją ograniczenia dopływu światła wpadającego do pomieszczenia pełnią również funkcję izolacyjną. Różne rodzaje skrzynek pozwalają dopasować żaluzje fasadowe do każdego rodzaju budynku.

Oferujemy dwa rodzaje skrzynek pod zabudowę – skrzynkę która bezpośrednio przylega do muru oraz skrzynkę umożliwiającą dodanie 2 cm izolacji termicznej.

KOLORYSTYKA ROLET I ŻALUZJI FASADOWYCH

ŻALUZJE FASADOWE​ - paleta kolorów

*termin realizacji min 15 dni