Firma Nowoczesny Dom specjalizuje się w dostawie i montażu okien PCV, okien aluminiowych oraz okien dachowych. Sprzedawane i montowane przez nas okna charakteryzują się wysoką jakością, dobrymi współczynnikami energooszczędności oraz nowoczesnym designem.

Firma Nowoczesny Dom specjalizuje się w dostawie i montażu okien PCV, okien aluminiowych oraz okien dachowych. Sprzedawane i montowane przez nas okna charakteryzują się wysoką jakością, dobrymi współczynnikami energooszczędności oraz nowoczesnym designem

Okna PCV produkujemy z profili Schuco, VEKA, TROCAL oraz Dobroplast. Nasze okna moga uzyskiwać współczynnik termoizolacyjności nawet na poziomie 0,66 W/m²K (profil VEKA 82) co jest wynikiem znacznie lepszym aniżeli obowiązujące normy budowlane. Dzięki temu możemy zaproponować okna do budynków energooszczędnych. Dla budynków modernizowanych możemy zaproponować tańsze rozwiązania na profilach 76 mm, które cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Producenci okien z którymi współpracujemy

W zależności od potrzeb dopasujemy kolorystykę okna do wymogów inwestora, a wybór kolorów jest bardzo bogaty. Poniżej prezentujemy paletę barw dla popularnego profilu VEKA 82. Z uwagi na wielość różnych wybarwień i wykończenia okien zapraszamy do kontaktu w celu wyboru najlepszego koloru i struktury ramy okna.