Drzwi wewnętrzne PORTA - drzwi wewnętrzne nowoczesne, klasyczne, z przeszkleniem. Wykończenie drzwi wewnętrznych w okleinie naturalnej, syntetycznej, lakierowane.

PORTA oferuje drzwi wewnętrzne, które idealnie wkomponują się w każdą domową lub biurową przestrzeń. W szerokiej ofercie znajdą Państwo drzwi nowoczesne, klasyczne oraz uniwersalne. PORTA oferuje modele bez przeszklenia, z przeszkleniem małym, średnim i dużym. Wachlarz wykończeń to okleiny naturalne i syntetyczne oraz różne rodzaje farb i lakierów.

Drzwi wewnętrzne DRE - wykończenia matowe, z połyskiem, przeszklenia.

DRE to producent drzwi wewnętrznych z 30 letnim doświadczeniem. Forma oferuje drzwi klasyczne i nowoczesne. Wykończenia matowe, błyszczące z możliwością nadruku lub malowania oraz wiele rodzajów przeszkleń.

Drzwi wewnętrzne ERKADO - wykończenie w wysokiej jakości okleinie lub lakierowane.

Polski producent drzwi wewnętrznych ERKADO gwarantuje atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny. Firma oferuje drzwi wewnętrzne w technologii płytowej lub ramiakowej. Skrzydło może mieć ostre lub obłe krawędzie. Wykończenie to wysokiej jakości folie preimpregnowane, okleiny polipropylenowe, okleiny CPL lub specjalnie utwardzany lakier UV.

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE - malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane. Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe i przylgowe.

Ofertę firmy POL-SKONE stanowią między innymi drzwi wewnętrzne: malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane. Firma oferuje drzwi przylgowe, bezprzylgowe, w systemie REVES, z ościeżnicą ukrytą w ścianie oraz przesuwne.

Drzwi wewnętrzne VOSTER - drzwi płytowe i ramowe, skrzydła szklane, okleinowane i lakierowane

Firma VOSTER specjalizuje się w produkcji skrzydeł płytowych i ramowych. Oprócz tego firma oferuje również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane oraz systemy przesuwne.  Akcesoria uzupełniające to progi, klamki, opaski maskujące i tp.

Drzwi wewnętrzne VASCO

Firma VASCO to 30 lat doświadczenia w produkcji elementów z drewna. Firma dba o wysoką jakość surowców i środowisko naturalne. Firma posiada autorską metodę oklejania drzwi wewnętrznych bez żadnego łączenia co przekłada się na wysoką estetykę i trwałość drzwi.

Drzwi wewnętrzne INVADO - drzwi szklane satynowe

Firma INVADO produkcją drzwi wewnętrznych zajmuje się od początku lat 90-tych. W swojej ofercie posiada szeroką paletę drzwi w różnych wykończeniach. Szczególnie polecamy drzwi wewnętrzne szklane również z szybami satynowymi oraz drzwi łamane. 

Drzwi wewnętrzne ANBO

Firma ANBO jest producentem drzwi wewnątrzlokalowych ramiakowych, płytowych przylgowych i bezprzylgowych. Oferta obejmuje też drzwi przesuwne oraz drewniane.

Drzwi wewnętrzne PERSECTO

PERSECTO to nowa marka drzwi wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Produkty PERSECTO to połączenie trwałości i uniwersalności. Firma oferuje drzwi pełne, przeszklone, w różnych kolorach i szerokościach.