OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Proponujemy Państwu najwyższej jakości okna i drzwi PCV produkowane na niemieckim profilu Schüco. Okna 4 Pory Roku na profilu Schüco to niepowtarzalny kształt i kolor. Solidność systemu Schüco spięta najlepszymi okuciami firm WINKHAUS, gwarantują nam ciepło na długi czas. Systemy 5,6 oraz 8-mio komorowe stanowią bogatą ofertę i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów

OKNA PCV - AVANTGARDE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Okna wykonane na profilach Avantgarde zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną. Zastosowanie szyb zespolonych o współczynniku Ug=0,7 W/m2K, pozwala znacząco obniżyć koszty zużycia energii. Okna charakteryzujące się także trwałością koloru w szerokiej gamie oklein.

OKNA I DRZWI Z ALUMINIUM
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Stolarka aluminiowa jest trwała, estetyczna, szczelna, tłumi hałas co sprawia iż doskonale sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, przedszkolach, sklepach, bankach itp. Ze względu na wysoką ognioodporność i działanie czynników zewnętrznych często stosowana jest na stacjach paliwowych. Wszystkie stosowane materiały do produkcji stolarki aluminiowej są najwyższej jakości i posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Produkowane systemy: - systemy bez przekładki termicznej "zimne", - systemy z przekładką termiczną "ciepłe", - systemy przeciwpożarowe – drzwi EI 30, EI 60. Można dokonać wyboru koloru z gamy kilkuset kolorów palety RAL. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie specjalnych wypełnień powoduje ,że jest odporna na uszkodzenia mechaniczne (wandale), dlatego stanowi ciekawą ofertę dla budownictwa wielorodzinnego, spółdzielni mieszkaniowych.

DRZWI ZEWNĘTRZNE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Drzwi to podstawowy element każdego domu czy mieszkania dlatego powinny charakteryzować się funkcjonalnością ,estetyką, trwałością oraz gwarantować nam odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, a także zapewnić bezpieczeństwo. Szeroka oferta stolarki drzwiowej powoduje iż niejednokrotnie trudno jest dokonać odpowiedniego wyboru. Firma Nowoczesny Dom współpracuje z liderami w produkcji drzwi stalowych – WIKĘD, KMT.

Kliknij na logo producenta, aby zobaczyć ofertę:

DRZWI WEWNĘTRZNE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

DRE, POL-SKONE, PORTA, INVADO, VOSTER, ERKADO – to firmy wiodące w produkcji drzwi wewnętrznych w Polsce z którymi współpracujemy od wielu lat. W ofercie znajdziecie Państwo drzwi jedno i dwuskrzydłowe w różnych szerokościach, pełne, przeszklone, z naświetlem, ze szkłem hartowanym, a także drzwi techniczne EI 30, EI 60. Ogromna różnorodność proponowanych wzorów, kolorów oklein i przeszkleń z pewnością pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie.

Kliknij na logo producenta, aby zobaczyć ofertę:
ROLETY ZEWNĘTRZNE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Proponujemy Państwu rolety przeznaczone zarówno do starego jak i nowego budownictwa. Rolety natynkowe, naokienne i podtynkowe gwarantują nam oszczędność energii, izolację termiczną i akustyczną, a także dodatkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi jak wiatr, grad, deszcz, czy ostre słońce. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Możemy zastosować dodatkowe zabezpieczenia co uniemożliwi podniesieni rolety od zewnątrz. Rolety produkowane są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i niezawodne w użytkowaniu. Do wszystkich systemów można stosować napędy elektryczne ze sterowaniem indywidualnym lub grupowym.

BRAMY GARAŻOWE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Oferujemy Państwu bramy garażowe w kilku wariantach. W zależności od potrzeb i możliwości montażu możemy zastosować: Bramy garażowe segmentowe najczęściej montowane w przydomowych garażach. Wykonane są z segmentów stalowych wypełnionych pianką o grubości 40mm, w bogatej kolorystyce i różnej strukturze powierzchniowej. Bramy garażowe rolowane w całości wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką. Zaletą bramy jest to, że zwija się na wał umieszczony w skrzynce osłonowej o wymiarach 36x36cm umieszczonej pod stropem i nie wymaga dodatkowej przestrzeni przed garażem. Bramy garażowe uchylne są najtańszym rozwiązaniem często stosowanym w osiedlowych garażach lub nieogrzewanych garażach wolnostojących. Charakteryzują się niezawodnością, prostotą i wygodą użytkowania. Idealne tam, gdzie nie są wymagane wysokie parametry izolacji termicznej. Wszystkie bramy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej z możliwością zdalnego sterowania przy pomocy pilota.

OKNA DACHOWE
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Okna dachowe zapewniają odpowiednie światło i wentylację pomieszczenia. Komfort i funkcjonalność zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury. Oferujemy wiele typów okien. Mają one inne funkcje, ale pasują do siebie, dlatego można łączyć różne typy w całym domu, a nawet w jednym pomieszczeniu Okna dachowe stanowią źródło światła dziennego, ale zapewniają też widok na zewnątrz. Aby zapewnić doskonały widok, należy wziąć pod uwagę kąt nachylenia dachu oraz wielkość okna. Im mniejszy spadek dachu tym dłuższe powinno być okno połaciowe. Pozwoli to uzyskać najlepszy widok zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

ROLETKI MATERIAŁOWE, ŻALUZJE, ROLETKI DZIEŃ I NOC
OKNA I DRZWI PCV - SCHÜCO

Rolety wewnętrzne to obecnie nie tylko zabezpieczenie przed słońcem, ale przede wszystkim element dekoracyjny. Ciekawa kolorystyka, wzornictwo i struktura tkanin jest ogromną konkurencją dla tradycyjnych zasłon i firanek. Oferujemy roletki w kasetach z prowadnicami, roletki wolnowiszące oraz specjalne rolety do okien dachowych. Nowością w systemach roletek wewnętrznych są roletki dzień i noc. Połączenie tkaniny o strukturze firanki i eleganckiej tkaniny jest idealną dekoracją okna z możliwością płynnej regulacji przepuszczania światła. Żaluzje znane od wielu lat znajdują zastosowanie zarówno w domu jak i w biurach. Zaletą żaluzji jest płynna regulacja i możliwość dowolnego operowania strumieniem światła. Podstawowy podział to żaluzje pionowe i żaluzje poziome.

Nowoczesny Dom - 2015